Tydzień z kuchnią włoską na wynos

Tydzień z kuchnią włoską na wynos

Spośród kuchni narodowych, najbliższa sercom i podniebieniom Polaków wydaje się być kuchnia włoska. I wcale nie za sprawą popularnej pizzy czy dzielonej z Włochami miłości do pomidorów. Makarony, ryby, potrawy pachnące świeżymi ziołami równie chętnie widzimy na stole, jak uznane za skarb narodowy pierogi.

Włoska miłość do życia i dobrego jedzenia jest zaraźliwa, dlatego coraz chętniej zaglądamy do włoskich restauracji i trattorii. Smakiem świeżych pomidorów, aromatami bazylii i ziół, ostrością peperoni możemy również cieszyć się na co dzień, w pracy i w domu. Wiele dobrych restauracji dowozi swoje specjalności wprost na biurka i stoły swoich klientów.

Duży wybór włoskich restauracji z dowozem dla jednych jest błogosławieństwem, a dla innych koszmarem. Bez względu na skłonność do eksperymentowania, lepiej jest zamówić sprawdzone danie z dobrej restauracji. Warto zatem zajrzeć do serwisu Bistro24.pl, który właśnie organizuje tydzień kuchni włoskiej.

Wielbiciele włoskich smaków i osoby, które chętnie zmieniłyby coś w swoim menu, mogą teraz na Bistro24.pl zamawiać najsmaczniejsze włoskie potrawy z najlepszych restauracji w opinii mieszkańców Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Katowic i Gdańska. Klienci wskazali najlepsze restauracje, a szef serwisu Bistro24.pl wybrał najsmaczniejsze dania o wyjątkowym włoskim charakterze.

Zapomnij na chwilę o zimie i codziennych obowiązkach, poczuj smak włoskiego słońca na talerzu i przenieś się myślami do urokliwego włoskiego miasteczka, gdzie powietrze pachnie ziołami, a wszystko dookoła mówi Ci, że życie jest piękne. Zamów najlepsze włoskie jedzenie na Bistro24.pl lub zainspiruj się sprawdzonymi przepisami w serwisie Gotowanie.Onet.pl

 

Kraków: http://lp.bistro24.pl/wloski_krakow

Warszawa: http://lp.bistro24.pl/wloska_warszawa

Wrocław: http://lp.bistro24.pl/wloski_wroclaw

Katowice: http://lp.bistro24.pl/wloskie_katowice

Poznań: http://lp.bistro24.pl/wloski_poznan

Gdańsk: http://lp.bistro24.pl/wloski_gdansk

Rodzaj kuchni: