Serce na talerzu dla bliskich i znajomych

Pizza w kształcie serca dla bliskich i znajomych

Zastanawiasz się, jak pokazać komuś, że jest dla Ciebie ważny? Chcesz mile zaskoczyć kogoś bliskiego i przy okazji zjeść wspólnie dobrą kolację? Zamów serce z pizzy z waszymi ulubionymi składnikami i ciesz się wspólnie spędzonym czasem. Od dawna wiadomo, że jedzenie zbliża ludzi, a dzięki oryginalnej formie, może przekazywać więcej niż dziesiątki słów i być jednocześnie świetną zabawą.

Zamów serce w kształcie pizzy w: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i Trójmieście.

Pizza to wynalazek Włochów, którzy są znanymi specjalistami w dziedzinie dobrego jedzenia i czerpania radości z życia. Być może dlatego tak pokochaliśmy pizzę, a być może dla jej smaku, różnorodności i faktu, że można się nią dzielić z innymi. Te atuty pizzy zadecydowały o jej wyborze na tegoroczne walentynkowe danie roku w serwisie Bistro24.pl, który namówił lokalne pizzerie do przygotowania wyjątkowej pizzy w kształcie serca.

Od początku lutego mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Katowic, Poznania i Trójmiasta mogą zamawiać niepowtarzalną pizzę w kształcie serca ze swoimi ulubionymi składnikami. Szef Bistro24.pl zaprosił do wspólnej akcji najlepiej oceniane przez klientów pizzerie w każdym  z miast, aby mieć pewność, że włożą w przygotowanie walentynkowej pizzy całe swoje serce. No i oczywiście najlepsze dodatki.

Pizza serce może dać początek miłej rozmowie, ciekawemu wieczorowi lub spotkaniu. Na pewno będzie zabawnie i smacznie. Zakochanym podpowiadamy, że ostra papryka, pomidory i owoce morza, to od dawna znane, naturalne afrodyzjaki. Wszystkim przypominamy, że największą radość możemy sprawić bliskim, pokazując im po prostu, że ich kochamy. A jak łatwiej trafić do czyjegoś serca, jak nie przez żołądek?

Sprawdź szczegóły o walentynkowej akcji z pizzą w ksztłacie serca w:

Rodzaj kuchni: