Jedzenie na wynos

Znacie taką sytuację? Pora obiadowa, na desce jeden rozklepany kotlet, w lodówce tylko światło, a tu rozlega się pukanie do drzwi. Przychodzą z wizytą niezapowiedziani goście. Nie bez przyczyny staropolskie przysłowie głosi, że gość nie w porę gorszy od Tatarzyna. Na szczęście nie musimy robić dobrej miny do złej gry. Jeśli tylko mamy sprawny telefon, dyskretnie zamawiamy jedzenie na wynos. Podczas gdy goście w salonie popijają herbatkę z cudem odnalezionymi w kącie kuchennej szuflady ciasteczkami, my w kuchni sprawnie załatwiamy sprawę z dostawcą i już możemy gościom podać kilkudaniowy obiad. I nawet nie musimy się przyznawać, że nie wyszedł spod naszych rąk.

Masz kłopot z obiadem? Zadzwoń

Jedzenie online niejedną panią czy pana domu wybawiło z podobnej opresji. Ileż to razy zapomnieliśmy o umówionym w domu spotkaniu. Ile razy pracowaliśmy albo uczyliśmy się długo w noc, a żołądek domagał się czegoś więcej niż tylko mocnej kawy.  Pizza nocą czy kebab przez telefon niejednego uratowały od śmierci głodowej, gdy brakowało czasu na zakupy, tym bardziej na gotowanie. Masz kłopot z ogarnięciem swojej kuchni, nakarmieniem rodziny i bliskich w awaryjnej sytuacji? Zadzwoń do jednej z restauracji (barów, pizzerii) i zamów zdrowy, pożywny, smaczny posiłek. Przygotowany w higienicznych warunkach, zgodnie z zasadami sztuki kulinarnej, w niczym nie ustępuje domowej kuchni, a może i być smaczniejszy niż „dzieło” niezbyt sprawnej kucharki (kucharza).

Obiad codzienny i menu na bogato

Jedzenie na wynos to nie tylko pizza, to nawet nie kebab, sushi czy pudełko z chińskim daniem. Można zamówić pełnowartościowy obiad z zupą, drugim daniem a nawet i kompotem, jeśli ktoś jeszcze pamięta, co to takiego. Gdy ktoś już zapomniał albo się nigdy nie nauczył trudnej sztuki lepienia pierogów, nie ma sprawy. Pachnące, posypane chrupiącymi skraweczkami pierogi dostarczy kurier z pobliskiej pierogarni. A może zaprosiłaś/-eś gości i nie masz weny na gotowanie? Restauracja online cię zastąpi. Proste, swojskie jedzenie albo wykwintna kuchnia - co tylko sobie wymarzysz.

 

Rodzaj kuchni: